🇵🇹🤝🇺🇦 1 000+ партнерств та запуск технологічного мосту: підсумки Web Summit 2023

  • Автор допису:

🇵🇹🤝🇺🇦 1 000+ партнерств та запуск технологічного мосту: підсумки Web Summit 2023

🇵🇹🤝🇺🇦 1 000+ партнерств та запуск технологічного мосту: підсумки Web Summit 2023

Цього року технологічний майданчик Web Summit зібрав 900 інвесторів, 2 600 стартапів і понад 70 000 відвідувачів зі 160 країн. Уже традиційно українська делегація з 24 стартапів та скейлапів взяла участь у конференції.

Які результати участі?

Українські команди запітчили свої продукти перед інвесторами, знайшли потенційних партнерів та поспілкувалися з міжнародними медіа. Наші команди встановили понад 1 000 нових контактів. А глобальні інвестори зацікавилися українськими розробками.

Наші стартапи вразили гостей інноваційними технологічними рішеннями та продуктами. Так, розробник екологічного пакування S.Lab потрапив до ТОП-10 пітчинг-конкурсу на Web Summit і представив свій проєкт на головній сцені заходу.

Підписали меморандум з Департаментом бізнесу та торгівлі уряду Великої Британії про створення UK-UA TechBridge. Цей проєкт допоможе українським і британським технологічним компаніям ефективніше партнеритися, знаходити інвестиції та гранти, а також втілювати спільні масштабні проєкти.

🪖 А ще українська делегація разом з партнерами провела благодійний аукціон. На ньому розіграли 10 лотів. Серед них — марки, підписані Валерієм Залужним, прапор із підписом Кирила Буданова, мерч від Мінцифри та улюблена книга Михайла Федорова. Вдалося зібрати понад 40 тисяч євро, за які планують придбати два мобільні прально-душові комплекси для ЗСУ.

Участь української делегації стала можливою завдяки спільним зусиллям співорганізаторів: Міністерства цифрової трансформації України, Українського фонду стартапів та Ukrainian Hub, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і Посольства України в Португалії, генерального партнера — Roosh та партнерів — WNISEF, UNIT.City, GENESIS, Flyer One Ventures, групи компаній NOVA (Нова пошта), Ukrainian American Coordinating Council.

Джерело