«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії

«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії

У вівторок, 6 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив відвідини монастиря Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії з нагоди візитації провінційної настоятельки с. Христофори Буштин.

У часі відвідин Митрополит Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію. Щоб подякувати Богові за дар покликання й служіння, на моління зібралися сестри-монахині Згромадження, зокрема настоятелька у м. Івано-Франківськ с. Марта Будай.

Звертаючись до богопосвячених осіб із проповіддю, Архієпископ роздумував над словами Євангелія:

«Слово Боже сьогоднішнього дня зосереджує нашу увагу на інституті сім’ї, на святості та чистоті подружжя, на подружжі прародичів, як на єдиному початку людського суспільства й спільноти, якій Господь дав завдання примножувати дар життя. У сучасному світі сім’я, християнське подружжя та його цінності зазнають постійних нападів з боку різних ідеологій, але натомість саме християнське подружжя може дати людству надію на повноцінне майбутнє, на цілісний розвиток», — зазначив Митрополит Володимир.

Відтак Архієпископ ствердив, що саме з середовища християнських сімей вийшли сестри-монахині і все духовенство: «Саме віруючі батьки заклали в серця своїх дітей таку віру в Бога, що вони у майбутньому цілковито посвятили себе служінню Йому, Церкві та українському народу. Дорогі сестри, пам’ятаймо, що своїм монашим служінням й постійною молитвою ми повинні підтримувати християнську сім’ю, стояти в її обороні та просити Бога про нові покликання до священичого та чернечого стану».

Опісля молитви сестри-монахині дому Серця Христового, що знаходиться у м. Івано-Франківськ, подякували Митрополиту за постійну батьківську опіку та настанови.

Своєю чергою Архієрей побажав сестрам Божої благодаті на земному шляху до небесної святості:

«Бог вас покликав, а ви відчули це покликання своїм серцем, і тепер своїм життям служите Йому. Тож нехай Всемилостивий Господь обдаровує вас Своїми найкращими дарами, любить вас Своєю неосяжною любов’ю й відповідає на ваші благання. Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ, тож нехай Він дарує нам переможний мир та благодать».

Відтак у каплиці лунало «Многоліття», а на завершення присутні виконали молитву за Україну «Боже Великий, Єдиний».

«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії«Ніхто крім Бога не зможе змінити цей світ», — Митрополит Володимир до сестер служебниць Непорочної Діви Марії

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело