Коротко про ситуацію на окупованих та деокупованих територіях 📌Прорвати нашу оборону в Білогорівці росіяни не в змозі вже тривалий період часу

Коротко про ситуацію на окупованих та деокупованих територіях 

📌Прорвати нашу оборону в Білогорівці росіяни не в змозі вже тривалий період часу

Коротко про ситуацію на окупованих та деокупованих територіях

📌Прорвати нашу оборону в Білогорівці росіяни не в змозі вже тривалий період часу. Однак противник не припиняє ці спроби. Зокрема, і вчора. Постійно підтягує резерви, бо йому завдаються значні втрати. Також по території населеного пункту відпрацювала ворожа артилерія. За добу по нашій ділянці фронту окупанти випустили майже 600 снарядів.

📌Приватний сектор у Кремінній та навколо міста теж постраждав від підтоплення. У багатьох вода не тільки на подвір’ях, а й в будинках.

📌Та якщо в селах поблизу Сєвєродонецька та у Станиці Луганській люди вже два тижні чекають, і досі вірять, в обіцяну окупантами допомогу, то креміняни намагаються діяти самостійно. Бо одразу отримали відмову. І від комунальників, і від пожежних команд.

📌По всій території так званої «лнр» посилені огляди осіб чоловічої статі. Перевіряють наявність познаки про військових облік. У разі її відсутності люди зникають з блокпостів. Мобілізація – після березневих виборів.

Джерело