У Дарʼївській громаді зʼявиться ще одне укриття. Сховище розміститься в підвалі освітнього закладу 8.02.2024, Четвер | 21:29 Автор допису: Херсонська обласна військова адміністрація У Дарʼївській громаді зʼявиться ще одне укриття. Сховище розміститься в підвалі освітнього закладу. Над ремонтом і облаштуванням працює міжнародна гуманітарна організація «АКТЕД». Благодійники та військова адміністрація громади провели зустріч, на якій обговорили хід виконання робіт. Перед здачею в експлуатацію приміщення оглянуть фахівці ДСНС, щоб пересвідчитися у безпечності. Дякуємо фонду за реалізацію корисної ініціативи🤝 Джерело Друк / PDF