Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 11 лютого👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 11 лютого👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 25 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 12 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 57 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 198 190,6 гектарів територій, з них 171 416,5 гектар – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 145 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 32 жителі, з них – 6 дітей.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1728 продуктових наборів, 4040 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів. Також людям передали 485 ковдр, 33 комплекти постільної білизни та 189 рушників.

Працюємо далі!

Джерело