![У Франківському хабі на постійній основі почав працювати вчитель-логопед У Франківському хабі на постійній основі почав працювати вчитель-логопед](/wp-content/uploads/2024/02/615ee170c3e0d27d09ad95f005c481df.jpg)
У Франківському хабі на постійній основі почав працювати вчитель-логопед
Заняття з дітьми організовує логопед Інклюзивно-ресурсного центру Біловодської селищної ради.
Приводом звернутися до спеціаліста може бути те, що дитина погано вимовляє букви, не розуміє чи є конкретний звук у слові, плутає/переставляє склади, погано пише та читає тощо.
Заняття проводяться у хабі для ВПО з Луганщини (вул. В'ячеслава Чорновола, 128): по вівторках та четвергах з 12:00 до 15:00, по п'ятницях з 10:00 до 14:00.
📲Запис за номером телефону: +38 099 679 86 22 (Viber/Telegram).
Джерело