🏔Туманного ранку з гори Піп Іван Там наразі хмарно, слабка видимість. Вітряно. 📍Нагадуємо, що у горах Закарпаття сьогодні лавинна небезпека 13.02.2024, Вівторок | 9:15 Автор допису: Державна служба з надзвичайних ситуацій 🏔Туманного ранку з гори Піп Іван Там наразі хмарно, слабка видимість. Вітряно. 📍Нагадуємо, що у горах Закарпаття сьогодні лавинна небезпека. Тож за таких умов не вирушайте у походи. Бережіть себе! 🆘 Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube Джерело Друк / PDF