https://www.youtube.com/watch?v=TRSOaQ1_G1g
Кобзарський концерт за участі сучасних виконавців на традиційній бандурі, кобзі, лірі, фольклористичного гурту "Муравський Шлях". До 140-річчя харківського кобзаря Івана Кучугури-Кучеренка. Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, вул. Пушкінська, 62. Харків. 5.10.2018.
https://www.youtube.com/watch?v=wui0mMkXh7s
На завершення владика Василій, екзарх Харківський, подякував усім за спільну молитву і наголосивши, що “ця молитва – це перші кроки, які ми робимо до об’єднання Церков!” Спільна молитва у храмі святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору св. Миколая Чудотворця УГКЦ. 21 січня 2018 р. Б.
https://www.youtube.com/watch?v=XbxrPotRm_g
З пастирським словом до присутніх звернувся архиєпископа Харківського і Полтавського Ігор, УАПЦ, в якому порівняв наш народ з ізраїльтянами, яких Мойсей виводив з неволі: “Господь кличе нас до свободи”, – зазначив Архиєрей. Спільна молитва у храмі святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору св. Миколая Чудотворця УГКЦ. 21 січня 2018 р. Б.
https://www.youtube.com/watch?v=sDYp8io8zJ8
Освячення нижнього храму на честь святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору св. Миколая Чудотворця відбулося у Харкові 13 липня 2017 року. Чин освячення звершив Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав за участі Кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков; Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті, Апостольського Нунція в Україні; єпископа кир Василія Тучапця, Екзарха Харківського; єпископів, священиків, монашества та вірних. Опісля відбулася Архиєрейська Божествення Літургія та освячення накупольних хрестів. Історія будови починається від 2003 року. В ті роки громада збиралася на богослужіння у спеціально переоблаштованому вагончику на отриманій у 2001 році земельній ділянці. Саме тоді парафія св. Миколая Чудотворця з парохом отцем Миколою Семеновичем ініціювала будівництво найбільшого на східній Україні греко-католицького собору. Екзарх Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ єпископ кир Степан Меньок благословив будову. Спільними зусиллями незабаром постав фундамент та стіни нижнього храму. Проте з осені 2005 року під тиском певних деструктивних сил будівництво собору було на тривалий час призупинено. Лише активна позиція греко-католиків не дала можливості взагалі забрати у громади надану раніше земельну ділянку з розпочатою будовою. Згодом вдалося збудувати невелику каплицю, в котрій і відбувалися богослужіння. Від 2014 року відновились будівельні роботи, а 28 липня 2015 року Екзарх Харківський владика Василій звершив чин закладення наріжного каменя. Згідно проекту собор складається з двох храмів: нижнього – на честь свв. Верховних Апостолів Петра і Павла та верхнього – на честь св. Миколая Чудотворця. У нижньому храмі є також приміщення для катехитичних зустрічей. На території також розпочато будівництво адміністративно-господарчих будівель. Згодом планується збудувати єпископську резиденцію з класами для освітнього центру та приміщеннями для соціального служіння. Адреса собору: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців (навпроти будинку №11).