Основну частину штурмових бригад НГУ створюють на базі підрозділів з бойовим досвідом, – Р. Музичук

Основну частину штурмових бригад НГУ створюють на базі підрозділів з бойовим досвідом, – Руслан Музичук

Речник Нацгвардії під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» розповів про формування штурмових бригад МВС під єдиним брендом «Гвардія наступу». Також він докладно поінформував про функції таких підрозділів і пояснив, як долучитись до них добровольцям.

«Щоби зробити українську оборону ще ефективнішою, і досягнути мети – повернути наші території – держава має підтримувати доволі стійкий оборонний компонент. Саме на це спрямовано формування штурмових бригад. Зокрема, у складі Національної гвардії України створюють 6 таких підрозділів. Основна частина з них формуватиметься на базі частин з бойовим досвідом, де служать воїни, які пройшли багато успішних операцій. Зроблено усе можливе, аби сам механізм вступу на службу в ці бригади був максимально спрощений в контексті подання документів, отримання інформації. По всій державі у центрах надання адмінпослуг громадяни вже можуть обрати штурмовий підрозділ, в якому вони хотіли би проходити службу», – розповів Руслан Музичук.

Перше, як повідомив речник Нацгвардії, на що чекає новобранця в такій бригаді, це ґрунтовна підготовка під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів, які вже чекають на вмотивованих добровольців. Учитимуть тут людей як базовій військовій підготовці, так і за напрямками – артилерійським, танковим, безпілотним тощо. Це зробить воїнів справді професіоналами.

«Добровольці, які стануть штурмовиками, отримують низку соціальних гарантій – зокрема, стабільну і конкурентну зарплату, можливість одержувати житло та лікування й реабілітацію у державних медзакладах, навчатися у відомчих вишах, виходити на пенсію за змішаним стажем, набувати статус УБД та інші суттєві переваги», – наголосив Руслан Музичук на соціальній складовій такої служби.

Також він зауважив, що існує два способи офіційного оформлення добровольців у лави бригад «Гвардії наступу». Це підписання контракту або через процедуру мобілізації. Вся необхідна інформація доступна на профільному вебсайті storm.mvs.gov.ua, центрах комплектування та «гарячій» телефонній лінії.

Департамент комунікації МВС України

_________________________________________________

Facebook: https://www.facebook.com/mvs.gov.ua

Telegram: https://t.me/mvs_ukraine

Сайт: https://mvs.gov.ua/

Twitter: https://twitter.com/mvs_ua

Джерело