Благодійники передали медичний одяг для Калуської ЦРЛ
Наш сьогоднішній день був надзвичайно насиченим і продуктивним. Разом із благодійниками голова РДА Жанна Табанець відвідала Калуську центральну районну лікарню, де передали 250 комплектів медичного одягу (костюмів для лікарів).
Ініціаторами цього заходу є МГО «Інститут Суспільних Ініціатив», благодійний фонд «Разом для України» (виконавча директорка Евеліна Курілець) та депутати міської ради Оксана Савчук і Віктор Бербець.
Голова РДА Жанна Табанець поспілкувалася і з координатором госпітального напрямку в організації «Разом для України» Razom Health Віталій Свічинський, який зазначив: «Американська комапанія FIGS виробляє fashion медичний одяг, який обожнюють медичні працівники всього світу. Середній чек за костюм 70 дол. Супер якісні та потрібні вироби. Так от, компанія поставила в Україну свій одяг як благодійну допомогу для наших лікарів. Razom for Ukraine та Nova Ukraine є партнерами компанії FIGS та займаються розподілом та доставкою костюмів до лікарень».
Варто підкреслити, що аналогів цим костюмам в Україні майже немає, є лише в одному з медзакладів на Львівщині. Тож щира вдячність за таку важливу для нас допомогу в cфері охорони здоров’я.
Доречно нагадати, що саме ініціатива Тараса Репицького залучити Калуш до проєкту поширення культури серцево-легеневої реанімації допомогла місту безплатно отримати сучасний дефібрилятор. Однією з умов для отримання цього апарату було те, що він мав бути наданий не медичний заклад, де можуть одночасно перебувати понад 200 осіб. Палац культури «Юність» у Калуші вміщує 450 осіб і тут часто проводяться масові культурні заходи. Також тут проводили тренінг із надання першої медичної допомоги й тут зберігатиметься дефібрилятор.
Крім того, завдяки Тарасу Репицькому і депутатам міської ради Віктору Бербецю та Оксані Савчуку Калуші нещодавно прийнято міську програму доступної дефібриляції у громадських місцях. Ініціатори переконані: серця мають битися!
На переконання Тараса Репицького, така програма буде корисною для мешканців міста, адже надання першої медичної допомоги в разі серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань є критично важливим. Програма дозволить забезпечити наявність дефібриляторів у громадських місцях, проведення сертифікованих навчань інструкторів, а також проведення тренінгів для мешканців, що може врятувати життя у разі виникнення серйозної медичної ситуації.
Нікуди без медицини. Амбітний проєкт, який має на меті підтримати систему охорони здоров’я в Калуському районі, покращення якості медичних послуг у лікарнях, обмін досвідом між вітчизняними та іноземними фахівцями, постачання медичного обладнання, медичних розхідників та матеріалів, забезпечення енергетичної стабільності закладів охорони здоров’я, – це те, що сьогодні йшлося під час зустрічі з нашими партнерами.
Спільно продовжуємо працювати на користь мешканців району і втілюємо важливі проєкти у життя Адже здоров’я людей – найбільше багатство.
Вистояли – переможемо!