Польський вікенд: з користю для душі і тіла
Дата: 8-11/02/2024
Звідки-куди: Коломия-Польща
Подорож: Ченстохова, Лагєвнікі, Краків, Бялка-Татшанська
Вартість: 155 € + 200 грн
1 день. 8 лютого. Післяобідній виїзд зі Львова, перетин кордону і нічний переїзд до Ченстохови
2 день. 9 лютого. Ченстохова, Літургія, відвідання санктуарію, вільний час, переїзд до готелю біля Кракова, ночівля.
3 день. 10 лютого. Лагєвніки, Літургія, відвідування монастиря, де жила Св. Фаустина Ковальська, монастирського храму. Відвідування Санктуарію Св. папи Івана Павла ІІ, який знаходиться поряд.
Переїзд у Краків, екскурсія, вільний час, переїзд до готеля.
4 день. 11 лютого. Літургія. Переїзд до термалів у Бялці Татшанській. Нічний переїзд до Львова.
9 лютого Ченстохова
Прибуття вранці. Свята Літургія. Молитва перед іконою. Екскурсія. Вільний час на приватну молитву.
Ченстохова вважається духовною столицею Польщі, а папа Іван Павло ІІ казав, що тут б’ється її духовне серце.
До Вашої уваги – великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулінів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері. Божа Матір Ченстоховська (Чорна Мадонна, Ченстоховська Матка Боска, «Непереможна перемога») ‒ це чудотворна ікона, яка шанується однаково і католиками, і православними. Перед іконою моляться про зцілення і про позбавлення від нещасть. Ікона вважається найшановнішою святинею не тільки в Польщі, а й в усьому світі. Після вікових мандрів ікона зупинилася в Ясній Гурі в місті Ченстохова. Ця дорогоцінна ікона може стати дуже цінним сакральним подарунком для близьких вам людей, оберігаючи їх самих та їхню оселю від бід, негараздів і хвороб.
Переїзд до Кракова. Ночівля поблизу Кракова
10 лютого Ранішнє прибуття у Лагєвнікі.
Свята Літургія, відвідання монастиря, де проживала Св. Фаустина Ковальська.
Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. В 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх святих українського народу. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, яка поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка. Сюди щодня їдуть сотні людей з різних країн світу помолитись перед образом Божого милосердя і вклонитись мощам Святої Фаустини Ковальської.
Санктуарій Св. Івана Павла ІІ у Кракові-Лагєвніках
Поряд з Санктуарієм Божого Милосердя розміщений Санктуарій Св. Івана Павла ІІ. Це місце, де паломники з усього світу знаходять спокій і моляться в дусі вчення Святого, натхненого свідченням його життя. Храм був зведений 11 червня 2011 року та освячений 16 жовтня 2016 року в присутності Єпископату Польщі кардиналом Станіславом Дзівішем.
Санктуарій складається з: Нижньої церкви, відкритої для вірних у червні 2011 року, та Верхньої церкви, освяченої кардиналом 23 червня 2013 року. У центрі Нижньої церкви знаходиться каплиця мощей, посередині якої, у вівтарі, у скляній ампулі укладені мощі крові святого. Івана Павла ІІ. Каплиця Реліквій оточена двома кільцями каплиць: пов’язана з марійним культом Івана Павла ІІ, присвячена святим, каплиця священиків з релікварієм крові Папи, розміщена на плиті з могили св. Отця у Ватиканських гротах базиліки св. Петра в Римі, Каплиця Найсвятішого Серця Ісуса – адорація Пресвятих Дарів, Каплиця Примирення. Верхня церква повна богословського змісту, вкладеного в сакральне мистецтво.
Переїзд до Кракова
Краків — культурна столиця Польщі. Столиця Малопольського воєводства – одне з найдавніших міст та перлина національної культурної спадщини; у минулому був столицею держави та місцем коронацій; зараз це привабливе місто над Віслою з магічною атмосферою. Його відвідують численні туристи з усього світу. Та й недаремно, бо Краків повен легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, внесених до Списку ЮНЕСКО.
Екскурсія, вільний час. Усі, хто бажає може відвідати – Галерею Краківську (пол. Galeria Krakowska) — торговий та офісний центр у Кракові (Польща).
Ночівля в готелі поблизу Кракова
11 лютого Свята Літургія
Переїзд до термальних джерел у Бялці Татранській (Białka Tatrzańska) 4 год.
Вода в термах у Бялці Татранській – це мінеральна вода, яка завдяки енергії Землі досягає високої температури, що робить її термальною водою. Містить: сульфіди, кремнезем, калій, кальцій, магній і залізо.
Підвищена температура і слабокисла реакція сприяють засвоєнню організмом цих цінних речовин. Купання в термальній воді: знімає стрес, сприяє розслабленню і відновлює психофізичний баланс, покращує артеріальний тиск і обмін речовин, сприяє процесу схуднення, усуває головний біль і безсоння, прискорює одужання, усуває захворювання і недоліки шкіри, значно покращуючи її вигляд.
У вартість послуг включено:
проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; духовний супровід священика; супровід досвідченого керівника; 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері); 2 сніданки екскурсія по Кракову
У вартість не включене:
особисті витрати медичне страхування вхідні квитки в термали
Телефон: +380673720203 (о. Роман Кіцелюк)