ЯК ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ТА РІДНИХ ВІД ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ?

ЯК ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ТА РІДНИХ ВІД ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ? Метою державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор є створення умов для зниження соціальних ризиків, пов’язаних з їх організацією та проведенням, а принципами такої політики є захист прав, законних інтересів, життя та здоров’я громадян, а також боротьба з ігровою залежністю (лудоманією).

20 квітня 2024 року Президент України своїм Указом від № 234/2024 увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 квітня 2024 року «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», яким, серед іншого, визначено, що Кабінет Міністрів України у місячний строк має забезпечити проведення національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

У зв’язку із цим, 30 квітня 2024 року на засіданні Кабінету Міністрів України (протокол № 44) схвалено План організації виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 квітня 2024 р. «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», введеного в дію Указом Президента України від 20 квітня 2024 р. № 234 (далі – План).

В рамках реалізації завдань даного Плану Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей запустиланаціональнуінформаційно-роз’яснювальнукампаніющодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способівзапобігання ігровій залежності, контактів закладів, які надають допомогу особамз ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, якимобмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх. З даною інформацією можна ознайомитися велектроннійброшуріна тему «Азартні ігри – це лише розвага».

Джерело