москва продовжує нарощувати витрати на «патріотичні» фільми, намагаючись сформувати вигідне для кремля бачення війни. За час від початку повномасштабного вторгнення в Україну на це виділили близько 30 млн доларів, що у 3,5 раза більше, ніж до 2022 року. Сюжети цих кінострічок вписуються у пропагандистську парадигму кремля – там розповідають про «велику перемогу» під час Другої світової війни, а також виправдовують збройну агресію проти України «боротьбою з нацизмом» та «порятунком російськомовних українців», глорифікуючи учасників війни. Створення подібних фільмів, які активно популяризуються через телебачення, є продовженням пропагандистської стратегії рф, мета якої – мілітаризація суспільства та культивування ненависті до українців і Заходу. росія вкладає великі суми у пропагандистські проєкти, через які намагається затягнути у свій культурний простір дітей і молодь на окупованих територіях України
москва продовжує нарощувати витрати на «патріотичні» фільми, намагаючись сформувати вигідне для кремля бачення війни. За час від початку повномасштабного вторгнення в Україну на це виділили близько 30 млн доларів, що у 3,5 раза більше, ніж до 2022 року.
Сюжети цих кінострічок вписуються у пропагандистську парадигму кремля – там розповідають про «велику перемогу» під час Другої світової війни, а також виправдовують збройну агресію проти України «боротьбою з нацизмом» та «порятунком російськомовних українців», глорифікуючи учасників війни.
Створення подібних фільмів, які активно популяризуються через телебачення, є продовженням пропагандистської стратегії рф, мета якої – мілітаризація суспільства та культивування ненависті до українців і Заходу.
росія вкладає великі суми у пропагандистські проєкти, через які намагається затягнути у свій культурний простір дітей і молодь на окупованих територіях України.