Одним із прикладів того, як союзники можуть посилити безпеку України в короткостроковій та довгостроковій перспективі

Одним із прикладів того, як союзники можуть посилити безпеку України в короткостроковій та довгостроковій перспективі, є надання сучасних та ефективних систем протиповітряної оборони та протиракетних систем.

У відповідь на нещодавні перемоги України на полі бою росія вдалася до ураження ракетами великої дальності цивільної інфраструктури та об’єктів, що можуть призвести до техногенних катастроф, таких як дамби та АЕС.

Це є воєнним злочином. Щоб захистити цивільне населення та забезпечити можливу реконструкцію, союзники України мають постачати ту зброю, яка дозволить закрити небо від повітряних атак.

Враховуючи небезпеку для навколишнього середовища, яку можуть спричинити такі атаки, міжнародний інтерес полягає в тому, щоб Україна могла ефективно захищати своє небо.

Гарантії безпеки мають надходити від основної групи союзників України.

Тих, хто володіє значним військовим потенціалом, та тих, хто готовий взяти як політичні, так і юридичні зобов’язання. Йдеться про США, Великобританію, Канаду, Польщу, Італію, Німеччину, Францію, Австралію, Туреччину, а також країни Північної Європи, Балтії та Центральної Європи.

НАТО – наша головна мета.

Про це написали у колонці для WSJ разом з колишнім Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

https://www.wsj.com/articles/ukraine-needs-more-security-guarantees-missiles-intelligence-sharing-training-defense-kyiv-security-compact-west-nato-sanctions-11664486229

Джерело