«Ми проти путіна і підтримуємо український народ». Що писали італійські ЗМІ про війну в Україні 6 листопада
Після початку повномасштабного вторгнення росії перші шпальти провідних світових ЗМІ пишуть про події в Україні. Італійські медіа також публікують актуальні новини про події війни.
Журналісти видання Район.Закордон зібрали актуальну інформацію, що опублікували станом на 6 листопада.
Італія. «La Repubblica» головне фото «Проти війни»
- «Сто тисяч у Римі: «Негайно припиніть вогонь».
- Конте: достатньо військової допомоги.
- У Мілані Календа та Моратті: «Зупиніть конфлікт, підтримавши Київ». Немає права. Зброя в Україну, невідома Сальвіні та Берлусконі»
- «Небезпечний союз москви та тегерану»
Дрони в росію для нападу на Україну в обмін на раду Москви аятолам, як придушити бунти жінок: пакт між кремлем та тегераном розкриває, що об’єднує автократії, воля до послаблення демократії на міжнародному фронті та необхідність придушення прав людини на фронті.
іранські безпілотники-камікадзе, позбавлені високих технологій та здебільшого виготовлені із пластику, оснащені 36 кг вибухівки, літають на малій висоті та уникають будь-яких засобів електронної протидії. Тактика, вперше застосована іранцями в Ємені, де їх прийняли місцеві повстанці і використовували проти цілей у Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах.
Згідно з дослідженням Фонду Карнегі у Вашингтоні, росія замовила Тегерану не менше 1700 дронів, кілька сотень уже використовували в авіаударах цивільних інфраструктур України. Цим позбавили Київ як мінімум 30 відсотків власної електроенергії.
«La Stampa» – «Ми за мир»
- «У Римі 100 тисяч на вулицях за припинення вогню в Україні. «Право бути тут».
- Конте: «Нам потрібні переговори».
- «Хода у пошуках мрії: між тим, що ми говоримо, і тим, що ми хочемо сказати, існує відстань, іноді нескінченна, хоч і дуже маленька: двозначність, лицемірство, брехня
«Il Manifesto» – «Мир не російський»
«Нас більше ста тисяч». Парад людей світу у Римі. Величезний архіпелаг світських, католицьких та профспілкових об’єднань закликає до припинення вогню в Україні та дипломатичного шляху припинення війни. Конт: тепер у Києві зброї більше нема. Летта не згоден, він заперечує.
«Corriere della Sera» – «Мир, демонстрації та суперечки»
Рим і Мілан – за мир в Україні.
Рим: Скаути та пенсіонери, студенти та робітники. Кольорові прапори, величезні банери, гасла за мир і проти путіна, але також і проти НАТО.
100 тисяч за словами організаторів (40 тисяч для штаб-квартири поліції), прибули на площу Сан-Джованні з усієї Італії, щоб просити припинити конфлікт, який спустошує Україну і почати переговори з росією.
На заході «Європа за мир» були члени волонтерського сектору: Аклі до Лібера? Спільноти Святого Егідіо та Надзвичайних ситуацій, профспілок CGIL, CISL та UIL.
Долучилося багато політиків.
Крозетто (міністр оборони, – ред.) «Враховуючи резолюцію за яку проголосували в парламенті,важко приймати рішення про нову постачання зброї», – атакує президент M5S, який додає: «Ми втомилися від військової ескалації, ми хочемо переговорів і доб’ємося їх, лише силоміць вимагаючи цього на вулицях».
«Ми оцінимо закон про указ, коли він надійде, – відповідає Летта. Ми на всіх площах просимо миру: росія – загарбник, Україна –. окупована. Ми повинні захищати тих, хто зазнав вторгнення, і робити все можливе, щоб зупинити війну. Треба допомогти українському опору».
На вулиці Мерулана протест групи пацифістів проти Летти: моменти напруги, заклеймовані демократами, через які «ми почувалися як вдома. Кілька екстремістів не можуть забруднити красиву демонстрацію».
«Мир має бути: на цій площі ми об’єднуємо наші надії та думки. Багато хто з нас каже: без миру немає майбутнього», – спільноти Андреа Ріккарді Сант Егідіо.
Солідарність із секретарем Демократичної партії депутаткою Марією Оленою Боскі та віце-президентом палати Фабіо Рампеллі (FdI).
Невдовзі після того, як рев привітав втручання секретаря CGIL Мауріціо Ландіні, який щойно зустрівся з Конте з Андреа Ріккарді, засновником Sant’Egidio та Доном Луїджі Чотті ді Лібера.
«Ми проти путіна і підтримуємо український народ, – каже секретаря CGIL Мауріціо Ландіні. – Але ми не можемо змиритися з війною, тому що ризик ядерного конфлікту реальний».