​​🌐 Як інтернет-субвенція заощадила державні кошти Понад 6000 українців у селах цьогоріч вперше зі швидкісним інтернетом

​​🌐 Як інтернет-субвенція заощадила державні кошти

Понад 6000 українців у селах цьогоріч вперше зі швидкісним інтернетом. Це вдалося завдяки коштам з інтернет-субвенції, які були заощаджені через прозорі процеси.

💻 Тепер люди, що живуть у рідному селищі на Миколаївщині, зможуть дистанційно працювати програмістом або дизайнером у львівській IT-компанії. А діти — здобувати освіту в Києві, перебуваючи в невеличкому селі на Сумщині. Місцеві підприємці зможуть легше розвивати і масштабувати бізнес по всій Україні.

З 2021 року в межах проєкту вже більше 1 млн українців у 3268 селах вперше отримали доступ до швидкісного інтернету. А 7,5 тисяч шкіл, лікарень та інших соцзакладів тепер мають Wi-Fi.

Це потужний крок, щоб подолати цифровий розрив і забезпечити рівні можливості кожному, незалежно від місця проживання: місто-мільйонник чи невеличке село.

Крім цього, команда Мінцифри перевиконала план та попередила нераціональне використання 216,7 млн грн держбюджету на старті проєкту. А завдяки оптимізації процесів замість виділених 500 млн, ще й вклалася у 316 млн грн.

На заощаджені гроші деякі громади і зараз продовжують підключати села до оптичного інтернету. Відстежуйте на онлайн-дашборді. Провайдери можуть знайти доступні тендери на Prozorro.

Працюємо далі!

​​🌐 Як інтернет-субвенція заощадила державні кошти

Понад 6000 українців у селах цьогоріч вперше зі швидкісним інтернетом

Джерело