Не заговорювати, а реально діяти. Не відкладати на потім чи для тривалого розгляду в робгрупах.
- Автор допису: Голова Черкаської обласної військової адміністрації
Не відкладати на потім чи для тривалого розгляду в робгрупах.
Ось такі мають бути принципи взаємодії з аграріями.
Сьогодні продовжили працювати на ІІІ Меліоративному форумі та виїзних комітетських слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Це був день дискусій і пошуків оптимальних шляхів упровадження реформи з меліорації.
Законодавчі зміни, реалізація меліоративної реформи і виконання другого етапу Стратегії зрошення та дренажу в Україні дали поштовх змінам в агросекторі. Для того, щоб наші аграрії ставали стійкішими, зокрема, до погодних максимумів, як зараз.
Черкащина має лідерські позиції за кількістю об’єднань водокористувачів. Їх у нас 15 із 43, що створені в Україні. Нам вдалося збільшити кількість зрошуваних земель на Черкащині вже до 23 тис. га. Дякуємо за це нашим партнерам. Зокрема, Програмі USAID АГРО.
Попри актуальність і високу затребуваність меліорації, аграрії відчувають певні труднощі в роботі. Ідеться, зокрема, про передання об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем в їхню власність.
Ці питання озвучили на форумі, про них спілкувався із сільгоспвиробниками. Беру на особистий контроль комунікацію з профільними відомствами. Адже в агро треба прибирати перепони, а не вибудовувати їх. Бо від цього залежить наша продовольча безпека.
Telegram: