Стратегія Уряду України — максимально ліквідувати саму можливість вчиняти корупційні дії. Цього тижня під час форуму «Міжнародний день боротьби з корупцією — від Євромайдану до Євроінтеграції» сфокусувалися на обговоренні антикорупційної політики й досягнень останніх років.
Інституційні зміни, дерегуляція, діджиталізація, корпоративне управління, постійне покращення системи закупівель, якісний аудит та, звичайно, нульова толерантність до корупції — все це втілюється нашим Урядом.
Рухаємося за багатьма важливими напрямками:
➡️ Побудова антикорупційної вертикалі. В останньому звіті Єврокомісія відзначила, що наша держава досягла прогресу у сфері запобігання та боротьби з корупцією, зокрема, завдяки зміцненню антикорупційної інституційної бази, посиленню незалежності та інституційної спроможності антикорупційних органів.
➡️ Зміни в управлінні держпідприємствами. Це завжди була сфера з підвищеними корупційними ризиками. Наша відповідь — це приватизація та корпоратизація за стандартами ОЕСР. Продовжуємо розвивати корпоративне управління.
➡️ Діджиталізація і дерегуляція. Постійно збільшуємо кількість цифрових сервісів та послуг. Фактичний економічний та антикорупційний ефект за два роки запровадження послуг у Дії становить 16,3 млрд грн.
➡️ Прозорість у закупівлях. Тут діємо за принципом “всі мають бачити все”.
➡️ Особливо пильний контроль за використанням коштів міжнародних партнерів. Працюємо в єдності із союзниками. Відкрито і повною мірою надаємо всю необхідну інформацію.
Україна продовжує змінюватися. І ми вдячні нашим партнерам, які відзначають ці зміни та допомагають на цьому шляху. Разом побудуємо сильну ефективну європейську державу.
Джерело