🔰 Підсумки тижня в Поліському краю. ✅ Продовжуємо роботу зі створення безбар’єрних просторів на Житомирщині
- Автор допису: Голова Житомирської обласної військової адміністрації
✅ Продовжуємо роботу зі створення безбар'єрних просторів на Житомирщині. Під час наради з представниками Мінрегіону, обласних військових адміністрацій та громад обговорили стан підготовки безбар’єрних маршрутів у населених пунктах області. На Житомирщині цей процес уже активно реалізується. В кожній громаді функціонують ради безбар’єрності. Маршрути включають не лише тротуари й пандуси, а й громадський транспорт, засоби навігації та інформаційні системи. Представники міністерства ознайомилися із запропонованим містом Житомир маршрутом та відзначили його як якісний і продуманий.
🤝 Провів зустріч з керівництвом компанії Cersanit Invest. Підприємство давно працює на Житомирщині, попри труднощі війни продовжує розвиватися. Обговорили подальший розвиток і плани на розширення — потужності виробництва планується збільшитися майже вдвічі. Домовилися про підтримку з боку обласної влади. Житомирщина залишається відкритою до співпраці з відповідальним бізнесом.
⚡️ Продовжуємо рух до енергетичної стійкості. З початку року в області додано 16,29 МВт потужностей — це результат встановлення сонячних електростанцій, вітрової генерації та розвитку децентралізованої енергосистеми. Важливо зберігати світло в оселях, особливо в умовах війни.
🏭 На Житомирщині офіційно запущено першу лінію переробки промислових конопель. Разом з Першим віцепрем'єр-міністром — Міністром економіки України Юлією Свириденко, народними депутатами, представниками бізнесу та керівництвом Хорошівської громади побачили, як відбувається створення нового індустріального парку. Підприємство вже працює: закуплена унікальна сучасна техніка, яка вже працює на полях області, відбувається співпраця з фермерами, ведеться селекційна робота. Інвестовано понад 20 млн доларів, сплачено понад 34 млн грн податків, створюються нові робочі місця. Маємо гарний приклад того, як за підтримки держави й області відроджуються цілі індустрії, які історично були поширені на Житомирщині та запускаються сучасні виробництва навіть під час війни.