«Важливість візиту святого Івана Павла ІІ до України з роками лише зростає», — Глава УГКЦ у костелі Святого Олександра

  • Автор допису:

21 червня Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав взяв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя візиту святого Івана Павла ІІ до України, які відбулися в римо-католицькому костелі Святого Олександра в Києві. Святу Месу в латинському обряді очолив Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас.

«Важливість візиту святого Івана Павла ІІ до України з роками лише зростає», — Глава УГКЦ у костелі Святого Олександра

Разом із Блаженнішим Святославом від Української Греко-Католицької Церкви у Богослужінні взяли участь єпископ-помічник Київської архиєпархії владика Андрій Хім’як та куріальний єпископ Верховного Архиєпископства владика Степан Сус.

Під час урочистостей Блаженніший Святослав зазначив, що ця Свята Меса у Києві відкриває тиждень пам’яті, присвячений 25-річчю історичного паломництва святого Івана Павла ІІ до України, який завершиться наступної неділі урочистою Божественною Літургією у Львові.

«Важливість візиту святого Івана Павла ІІ до України з роками лише зростає», — Глава УГКЦ у костелі Святого Олександра Читайте також:
В Україні відзначать 25-річчя візиту святого папи Івана Павла ІІ

«З плином часу важливість цього візиту, цієї події не зменшується, а навпаки тільки збільшується», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

Джерело