
Сьогодні колишньому першому командиру 103 окремої бригади територіальної оборони імені Андрея Шептицького полковнику Валерію Курку вручили підозру. Наразі йому обирають запобіжний захід.
Не можу залишитися осторонь цієї ситуації.
Валерій Курко – людина, яка фактично з нуля створила 103 бригаду та взяла на себе відповідальність за її формування в один із найскладніших моментів для нашої держави.
Згодом разом з особовим складом бригади він виконував бойові завдання у найгарячіших точках фронту. За цей час і він, і його бійці неодноразово довели свою відданість Україні та військовій присязі.
Саме тому вважаю, що під час повномасштабної війни такі переслідування є неприпустимими.
Моя безперечна повага до кожного бійця та Валерія Курка.
Звертаюся до суду про готовність взяти на поруки Валерія Бориславовича.
Джерело