«Папа і Сихів»: відкрито фотовиставку до 25-річчя візиту святого Івана Павла ІІ
У храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові відкрили фотовиставку «Папа і Сихів», присвячену 25-й річниці візиту святого Івана Павла ІІ до України. На мольбертах представлено світлини, які зафіксували пам’ятні миті перебування Папи на Сихові: його приїзд до храму, зустріч із вірними, Божественну Літургію, благословення священників та вірних.
Як розповів сотрудник храму о. Михайло Гарват, для багатьох відвідувачів виставка стала нагодою знову пережити події червня 2001 року, а дехто навіть упізнає себе на фотографіях. Водночас для молодшого покоління, яке не було свідком цих історичних подій, експозиція дає можливість побачити й відчути атмосферу зустрічі львів’ян зі святим Іваном Павлом ІІ.
У храмі запрошують усіх охочих відвідати фотовиставку «Папа і Сихів», а також помолитися перед іконою святого Івана Павла ІІ з його мощами — краплею крові, переданою громаді кардиналом Станіславом Дзівішем, багаторічним особистим секретарем святого Папи.
Упродовж цих днів у храмі також тривають реколекції, які проводить о. Роман Лаба, а 26 червня – відбудуться молитовні чування для молоді, які очолить владика Максим Рябуха.
Кульмінацією святкувань стане Архиєрейська Вечірня 27 червня о 19:00, яку очолить архиєпископ і митрополит Львівський Ігор, а 28 червня об 11:00 на площі перед храмом відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.
Підготувала Юлія Козіброда

