💔«Ще не всі вдома»: Маріупольці виходять на підтримку військовополонених!
- Автор допису: Маріупільська міська рада
«Скільки ще почесного полону», «Вони захищали і тебе», «Байдужість вбиває», «Вони мають право бути вдома», «Вони боролися за наше життя – тепер ми боремося за їхню свободу» – з такими плакатами та гаслами маріупольці долучаються на акції з підтримки військовополонених та безвісті зниклих. Заходи проходять по всій Україні.
☝️Цього разу акція відбулася напередодні Дня батька. У цей час багато дітей, дружин, матерів і цілих родин чекають на повернення своїх батьків, чоловіків, синів, братів і дідусів. Вони замість родинного кола змушені зустрічати свято в жахливій неволі. І знову у цей день, як і в багато інших свят та буднів, вони не поруч зі своїми рідними.
✅Саме тому акції продовжуються. Мета – нагадувати про тих, хто змушений виживати у полоні п’ятий рік.
🪖Особливо зворушливою стала підтримка захисника Маріуполя Олександра. Після пережитого російського полону він добре знає ціну свободи та важливість того, щоб про полонених не забували. Разом із родиною Олександр зараз відпочиває в оздоровчому центрі «ЯМаріуполь. Родина» у Трускавці. Та навіть далеко від Вінниці він залишився поруч із учасниками акції. У той самий час, коли проходила акція, Олександр вийшов разом із рідними на підтримку військовополонених, тримаючи прапори та показуючи єдність із тими, хто продовжує чекати на своїх близьких.
✊Разом боремося за повернення кожного та кожної з полону!
Фото: Одеса, Дніпро, Вінниця, Київ, Хмельницький









