
Сьогодні – День державної служби України.
Я хочу подякувати кожному, хто щодня працює для людей і нашої області. За оперативні рішення, витримку, відповідальність і готовність братися за складні завдання.
Державна служба – це командна робота. Це сотні питань, які потрібно вирішувати щодня, підтримка громад, допомога людям і постійна відповідальність за результат.
Окремі слова вдячності нашим колегам, які сьогодні захищають Україну в лавах Сил оборони. Пам'ятаємо і шануємо кожного, хто віддав життя за нашу державу.
Дякую всім, хто сумлінно виконує свою роботу і залишається відданим справі. Бажаю вам міцного здоров'я, сил, професійного розвитку, підтримки рідних та нових успіхів.
З Днем державної служби України!
Джерело