У Степногірської громади зв’явилась громада-партнерка на Полтавщині
Делегація Степногірської громади-форпоста завітала до Драбинівської громади, що на Полтавщині. Зустріч відбулася завдяки проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Представники обох регіонів обмінялися досвідом роботи під час війни та домовилися про подальшу підтримку, підписавши Меморандум про співпрацю.
Документ дозволить обом громадам разом втілювати нові ініціативи та постійно обмінюватися досвідом.
– Щиро дякуємо Драбинівській сільській територіальній громаді за теплий прийом, відкритість до співпраці та готовність підтримувати один одного. Віримо, що наше партнерство стане прикладом єдності, взаємодопомоги та спільного розвитку, – зазначила начальниця Степногірської СВА Ірина Кондратюк.