Молитва з нагоди Дня державної служби в Україні
Сьогодні у День державної служби України колектив Львівської районної державної адміністрації на чолі з керівником Павлом Грабським взяв участь у спільній молитві в Архикатедральному соборі Святого Юрія. Варто зауважити, що вже вдруге державні службовці розпочинають відзначення свого професійного свята молитвою.
Після богослужіння до присутніх звернувся владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії. Він подякував працівникам Львівської РДА за спільну молитву у день професійного свята та за їхнє служіння людям. Владика побажав, щоб у щоденній праці вони залишалися вірними покликанню служити спільному добру, а Божа мудрість і благословення супроводжували їх у відповідальних рішеннях.

