Святоюрську гору відвідали Рада Ордену Святого Пантелеймона
У день урочистої церемонії регіонального нагородження відзнакою за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» члени Поважної та Регіональної рад на запрошення владики Володимира, єпископа-помічника Львівської архиєпархії, члена Регіональної ради Львівщини, відвідали Святоюрську гору.
Серед гостей були голова Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона Василь Князевич, голова Регіональної ради Львівщини Олег Дуда, члени Регіональної ради, зокрема директор Шпиталю Шептицького о. Ігор Бойко.
Разом із працівниками Львівської районної державної адміністрації взяли участь у спільній молитві в Архикатедральному соборі Святого Юрія з нагоди Дня державної служби України. Відтак директор Фундації духовного відродження о. Тарас Чорний провів для гостей екскурсію Святоюрською горою. Учасники відвідали Митрополичі сади, Архикатедральний собор, де помолилися біля реліквій святого Івана Павла ІІ, а також крипту собору, в якій спочивають митрополит Андрей Шептицький, патріарх Йосиф Сліпий та інші провідники Української Греко-Католицької Церкви.
Цього ж дня у Палаці Потоцьких відбулася урочиста церемонія нагородження почесними дипломами Регіональної ради за самовіддане служіння, високий професіоналізм та громадські чесноти медиків, які, ризикуючи власним життям, рятують життя пацієнтів.

