Повномасштабне вторгнення росії. Випуск #1581 за 24.06.2026 «Собрали все вещи, грузимся уже, поживем пока в Волгограде! Говорят, укропы десант готовят к высадке, стремно как-то!»
1. Почнемо одразу з гарних новин! Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у Криму. За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі “Саки” уражено 4 ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено 2 одиниці озброєння зі складу ЗРК С-400, а також 2 зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцир-С1”. Це вже четвертий уражений “Альфою” СБУ “Панцир-С1” у цьому районі. Мосту приготуватися! російські окупанти втрачають контроль над небом Криму https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-urazyla-systemy-ppo-ta-viiskovi-aerodromy-voroha-v-tymchasovo-okupovanomu-krymu
2. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до жителів окупованого Криму. У своєму дописі він закликав кримчан заздалегідь подбати про альтернативні джерела електроенергії, а громадян росії – не зволікати з рішенням вимітатися з півостра https://x.com/CrimeaVox/status/2069443325531222448
3. Сакській “швидкій допомозі” окупанти урізали пальне до 20 літрів на добу! Це вже, здається, гойда! https://x.com/freedom_UA_M/status/2069469254127137197
4. Керч. Так виглядає нафтовий термінал компанії ТЕС після бавовни. Супутниковий знімок Planet Labs також показує зруйнований стан залізничного мосту через Північнокримський канал. Об’єкт був виведений з ладу в районі села Роздольне https://x.com/CrimeaUA1/status/2069523720281178192 (фото).
5. Окупований Севастополь повністю знеструмлено після атаки на підстанцію 330/220/110/35 кВ “Севастополь”. На лінії не вийшли тролейбуси. Є перебої із подачею води. Не відкрились дитячі садки. Нацист Развожаєв верещить: “В результате атаки врага на нашу энергетическую инфраструктуру город временно остался без электроснабжения. Враг снова бьет подло, стараясь лишить нас привычных условий жизни и посеять панику”. Та шо ви гаварітє? Лішить вас прівичних условій жизні?! В окупованому Сімферополі також уражено ТЕЦ. Без світла станом на ранок залишились також Євпаторія, Саки, Джанкой, Джанкойський, Перекопський та Євпаторійський райони https://x.com/CrimeaUA1/status/2069662507359518757 (фото і відео), https://x.com/CrimeaUA1/status/2069678962641686850 (фото, скріни).
6. На південь від Керчі палає на території військового містечка. Супутники фіксують дві пожежі, і нафтовий термінал горить після вчорашнього прильоту. Вибухи в Керчі було чути о 02.08, 02.23, 03.34 та 03.36 https://x.com/CrimeaUA1/status/2069663421369585686 (фото).
7. Горить біля села Шафранне, на захід від аеродрому “Гвардійське”. Це одна з точок запуску БПЛА типу “Шахед”/“Герань” https://x.com/CrimeaUA1/status/2069663961214296155 (фото).
8. У селищі Іслям-Терек (Кіровське) бавовна сталася в районі залізничної станції близько 00.30. Є вторинна детонація https://x.com/CrimeaUA1/status/2069665066358865932 (відео).
9. Колаборанти в Криму повторюють одну мантру – Україна готує висадку десанту! Вони прям сруться від страху, я бачив їхні пики. Інформація, за їхніми словами, ледь не від ЗСУ, ага. Тривожність віє в повітрі. Дехто намагається віджартовуватись, скупаючи консерви та ліхтарики… Багато хто втратив роботу чи знаходиться зараз в цьому процесі. Наприклад, виробники товарів/продукції не можуть доставити все це до магазинів через відсутність пального (навіть хліб!). Компанії звільняють співробітників. Це вже майже масове явище. Готельний та ресторанний бізнес – в дупі. А ще скажу вам, що окупанти не можуть вивезти дітей, які вже заїхали до Криму, бо немає бензину та немає поїздів (вони або скасовані, або немає квитків, які купувались на інші дати, коли планувалось закінчення відпочинку). “Швидкі” стали відмовляти у викликах. У соцмережах рашисти теж чекають на десант – прочитайте https://x.com/torvi2502/status/2069472315700662755 (скріни).
10. Центр Ялти ввечері виглядає так… https://x.com/wasily_crimea/status/2069500104860402146 (відео).
11. Палає ворожа логістика у сухопутному коридорі смерті з росії до Криму, й не тільки там https://x.com/CrimeaUA1/status/2069692041228116454 (фото і відео).
12. Двоє людей дістали поранень вночі на Дніпропетровщині. Вночі у лікарні померла 62-річна жінка, яка дістала поранень під час ворожої атаки на Кривий Ріг напередодні. Кількість жертв зросла до чотирьох. Збільшилася й кількість постраждалих. Меддопомога знадобилася ще п’ятьом людям. Серед них – 4-річний хлопчик. В цілому поранених – 30 https://t.me/dnipropetrovskaODA/30373 (фото).
13. Внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини двоє людей загинуло та п’ять поранено, пошкоджено будинки й автомобілі https://npu.gov.ua/news/politsiia-fiksuie-naslidky-vorozhykh-obstriliv-khersonshchyny-dvoie-liudei-zahynulo-ta-piat-poraneno-poshkodzheno-budynky-i-avtomobili (фото).
14. На Харківщині одна людина загинула, ще семеро постраждали через російські атаки https://nakypilo.ua/novyny/na-kharkivshchyni-odna-liudyna-zahynula-shche-semero-postrazhdaly-cherez-rosiiu/ (фото).
15. Одна людина загинула, 12 людей отримали поранення внаслідок ворожих атак по Запоріжжю та Запорізькому і Пологівському районах https://t.me/zoda_gov_ua/62956 (фото). Сьогодні дві автівки загорілися внаслідок ворожої атаки на АЗС у Запоріжжі https://t.me/zoda_gov_ua/62958 (фото).
16. Шість людей зазнали поранень через російські атаки по Донеччині https://npu.gov.ua/news/shist-liudei-zaznaly-poranen-cherez-rosiiski-ataky-po-donechchyni (фото).
17. Четверо людей постраждали через ворожі атаки на Сумщині https://npu.gov.ua/news/chetvero-liudei-postrazhdaly-cherez-vorozhi-ataky-na-sumshchyni-politsiia-dokumentuie-naslidky (фото).
18. Глухів Сумської області. Вночі росіяни атакували місцевий хлібокомбінат. Два ворожі безпілотники вдарили по підприємству під час завантаження готової продукції. Пошкоджено будівлю хлібокомбінату та транспорт https://x.com/CrimeaUA1/status/2069689916808921438 (фото).
19. На Вовчанському напрямку прикордонники бригади “Форпост” зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовча https://x.com/DPSU_ua/status/2069445437686157475 (відео).
20. Завдяки злагодженим діям Військово-Морських Сил ЗС України та ГУР було виявлено та знищено одразу три ворожі морські безекіпажні катери https://x.com/UA_NAVY/status/2069601404893675948 (відео).
21. Бригада “Хижак” Патрульної поліції на Костянтинівському напрямі продовжує не лише утримувати позиції, а й стримувати накати рашистів https://x.com/zloy_odessit/status/2069671870350217457 (відео).
22. У Нижегородській області є влучання по промисловому об’єкту. Можливо, йдеться про “Электрокабель НН”. ППО також відпрацювала по житлових будинках. Двоє рашистів – 200, ще двоє – 300 https://x.com/CrimeaUA1/status/2069689373956989336 (фото-скрін).
23. Уражено Оренбурзький газопереробний завод. Кацап рахує прильоти: “Раз, два попадание, три, бл*ть! И вот там вон просто еб*шит пожар! Просто пзда! Просто пздц! Эх, бл*ть! Вот это, нах*й, война интересная!”. Завод є одним із найбільших підприємств у російській газовій промисловості. Також, вірогідно, уражено Оренбурзький гелієвий завод https://x.com/CrimeaUA1/status/2069660291626152098 (відео), https://x.com/CrimeaUA1/status/2069677954310049967 (фото).
24. Три роки тому Пригожин розвінчав брехню Кремля про те, що Україна збиралася знищити Донбас, а росія нібито була змушена його захищати. Привід для початку повномасштабного вторгнення був абсолютно фейковим. Жити Пригожину залишалося пару місяців https://x.com/den_kazansky/status/2069649896294998123 (відео).
25. рашистів масово закопують по всій росії. Вони збирались взяти Київ за три дні, але все пішло не так https://x.com/CrimeaUA1/status/2069693092291355057 (відео).
P.S. рашисти вирішили тікати з Криму до рідного Волгограду, бо “говорят, укропы десант готовят к высадке, стремно как-то!”. Інший рашист ледь витяг своїх дітей з Криму, куди відправив їх на відпочинок у зону бойових дій… До Криму віднині доїжджають не всі посилки та онлайн-покупки, бо бадабум на трасі смерті став буденністю. Тим часом ватоголова типу “кримчанка” (у третьому поколінні після 2014-го року) волає на інших понаєхів, які трусяться від страху та тікають з Криму. ватниця верещить, що “мы еще даже не начинали”, мовляв, росія ще покаже свою велич. От тіки путіна з бункеру витягти треба, егеж. Але все ще є рашисти, які пруться сюди на відпочинок та діляться незабутніми враженнями – кажуть, що в їхньому Шебекіно ще страшніше. Кримчани тим часом знімають готівку, роблять запаси їжі, води, автономних джерел освітлення тощо, поки є така можливість. Де ті виродки, які у 2014 році волали про “хоть камни с неба?!”. Пропоную для настрою подивитись 7 атмосферних відео з Криму та фото з Євпаторії https://x.com/CrimeaUA1/status/2069675761209139486
