❗️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня

❗️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня

❗️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових.

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.

🔹Корюківська ТГ:
– Прибинь
– Шишківка
– Рудня

🔹Городнянська ТГ:
– Лемешівка
– Мощенка

🔹Новгород-Сіверська ТГ:
– Воробʼївка
– Камінь
– Камʼянська Слобода
– Карабани
– Чайкине

🔹Семенівська ТГ:
– Газопровідне
– Олександрівка

Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта – писали відмови.

Тут йдеться про такі населені пункти:

🔹Сновська ТГ:
– Гірськ

🔹Городнянська ТГ:
– Берилівка

🔹Новгород-Сіверська ТГ:
– Бучки
– Грем’яч
– Будо-Воробʼївська

🔹Семенівська ТГ:
– Костобобрів
– Залізний Міст

☝️За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей.

Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей – обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.

Евакуацію маємо завершити за два місяці.

Джерело