❗️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня
- Автор допису: Чернігівська обласна військова адміністрація
Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.
🔹Корюківська ТГ:
– Прибинь
– Шишківка
– Рудня
🔹Городнянська ТГ:
– Лемешівка
– Мощенка
🔹Новгород-Сіверська ТГ:
– Воробʼївка
– Камінь
– Камʼянська Слобода
– Карабани
– Чайкине
🔹Семенівська ТГ:
– Газопровідне
– Олександрівка
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта – писали відмови.
Тут йдеться про такі населені пункти:
🔹Сновська ТГ:
– Гірськ
🔹Городнянська ТГ:
– Берилівка
🔹Новгород-Сіверська ТГ:
– Бучки
– Грем’яч
– Будо-Воробʼївська
🔹Семенівська ТГ:
– Костобобрів
– Залізний Міст
☝️За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей.
Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей – обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.
Евакуацію маємо завершити за два місяці.
