Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики…

Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики...

Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного Рамштайну» у Ґданську.

За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:

🇺🇸 Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів США
🇸🇪 Швеція — 137 млн євро
🇳🇴 Норвегія — 77 млн євро
🇪🇪 Естонія — 2,125 млн євро
🇮🇸 Ісландія — 550 тис. євро
🇱🇹 Литва – 4 млн євро

Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!

Джерело