
Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного Рамштайну» у Ґданську.
За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
🇺🇸 Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів США
🇸🇪 Швеція — 137 млн євро
🇳🇴 Норвегія — 77 млн євро
🇪🇪 Естонія — 2,125 млн євро
🇮🇸 Ісландія — 550 тис. євро
🇱🇹 Литва – 4 млн євро
Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!
Джерело