👏🇺🇦Маріупольські школярі — серед лідерів НМТ в Україні! 🎓Одразу кілька випускників маріупольців…
- Автор допису: Маріупільська міська рада
🎓Одразу кілька випускників маріупольців продемонстрували високі результати під час складання Національного мультипредметного тесту (НМТ). Зокрема, Семен Антипюк та Кирило Медяник показали одні з найкращих результатів в Україні, набравши максимальні 400 балів із двох предметів.
☝️Семен отримав по 200 балів з української та англійської мов, а Кирило — з української мови та математики. Такий результат є винятковим навіть у загальноукраїнському масштабі.
До повномасштабного вторгнення Семен навчався у маріупольській гімназії №27. Після окупації міста його родина переїхала до Дніпра, де хлопець продовжив навчання.
«Готувався дуже серйозно, вчився і вчився. Останній рік взагалі не могла витягнути його нікуди — навіть на сімейну прогулянку у вихідний. Тільки навчання. Пишаємося ним, дуже пишаємося», — розповідає мама Семена Юлія.
🏨Кирило після вимушеного переїзду з окупованого Маріуполя продовжив навчання у ліцеї-школі №48, яка й сьогодні працює завдяки підтримці Маріупольської міської ради.
Ще один високий результат продемонструвала учениця маріупольської школи №66 Вікторія Кузмінська, яка отримала максимальні 200 балів з української мови.
⚓️Маріупольська міська рада в евакуації зберегла освітню мережу міста. Уже п'ятий рік поспіль шість маріупольських шкіл продовжують роботу, переважно в дистанційному форматі. У них працюють понад 240 педагогів, а освіту здобувають майже 4 тисячі дітей за сучасними українськими стандартами. Завдяки ініціативі міського голови, начальника Маріупольської МВА Вадима Бойченка, у межах співпраці з Маріупольським державним університетом та за підтримки Донецької ОДА створено можливості для офлайн-навчання учнів 10–11 класів шкіл № 66 та № 48.

