Відбулась нарада щодо роботиДержпродспоживслужби на Херсонщині.
Нарада пройшла за участі представників Держпродспоживслужби України, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, профільних районних управлінь, ветеринарних лікарень та фітосанітарних лабораторій регіону.
До обговорення також долучився заступник начальника Херсонської ОВА Євгеній Ігнатенко.
«Специфіка Херсонщини вимагає миттєвої реакції на будь-які загрози. Контроль якості харчових продуктів, дотримання санітарних норм закладами та фітосанітарна безпека у прифронтовому регіоні — це теж висока відповідальність. Тому ми завжди сприятимемо координації всіх підрозділів служби», — зазначив він.
Учасники зустрічі проаналізували роботу установи в умовах активних бойових дій, координацію заходів із забезпечення продовольчої безпеки, фітосанітарного контролю та епізоотичного благополуччя на деокупованих і прифронтових територіях області.
Крім того, відбулось нагородження фахівців відомства. За сумлінну працю та відданість справі Євгеній Ігнатенко вручив спеціалістам обласні нагороди.