Митрополит Володимир відзначив працівників Івано-Франківської митниці привітальною грамотою
У четвер, 25 червня, з нагоди 35-ї річниці створення митної служби України Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відзначив колектив Івано-Франківської митниці привітальною грамотою за сумлінне служіння державі, відповідальну працю та внесок у захист економічних інтересів України.
З нагоди ювілею в Івано-Франківській митниці відбулися урочисті заходи, на які чисельно зібралися працівники митної служби області. Участь у святкуванні також взяли представники органів влади, Національної поліції, Торгово-промислової палати та духовенство Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема синкел у справах соціального служіння, директор благодійного фонду Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимир Чорній та парох храму Вознесіння Господнього м. Івано-Франківськ о. Іван Сас.
На початку урочистостей до присутніх звернувся начальник Івано-Франківської митниці Юрій Іваськів. У своєму виступі він підбив підсумки діяльності митниці, подякував працівникам за професіоналізм і відданість службі, а також наголосив на важливості відповідальної праці задля економічної безпеки держави.
Відтак о. Володимир Чорній передав колективу Івано-Франківської митниці привітальну грамоту від Митрополита Володимира. Священнослужитель висловив найщиріші вітання від імені Владики, подякував працівникам за їхню щоденну сумлінну працю, служіння українському народові та побажав Божого благословення, мудрості й наснаги у виконанні відповідальних обов’язків.
На завершення урочистостей відбулося нагородження працівників митниці відомчими та почесними відзнаками, а також пролунали слова вдячності усім, хто своєю працею сприяє розвитку митної служби та захисту економічних інтересів України.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ






