Луганський регіональний молодіжний конгрес – платформа для участі молоді у формуванні державних політик
- Автор допису: Голова Луганської обласної військової адміністрації
Перше засідання Луганського регіонального молодіжного конгресу відбулось у Києві.
До складу нового консультативно-дорадчого органу увійшли по одному представнику від кожної громади області – молодь віком від 16 до 24 років.
Провів перше установче засідання молодіжного конгресу.
Упевнений, що Конгрес стане ефективним майданчиком для реалізації нових ідей, підтримки молодіжних проєктів, розвитку лідерства та формування майбутньої управлінської еліти нашої області. Відтепер саме ви є голосом молоді Луганщини.
Від вашої активності, відповідальності та небайдужості залежатиме ефективність роботи цього органу.
Члени Луганського регіонального молодіжного конгресу більшістю голосів обрали головою Каріну Ігнатушу, а також 10 делегатів для участі у заходах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Луганщину представлятимуть: Каріна Ігнатуша (Лисичанська МТГ); Дар'я Безкобильна (Біловодська СТГ); Кирило Мельник (Кремінська МТГ); Мирослав Малеванець (Сіверськодонецька МТГ); Лілія Мулявчик (Гірська МТГ); Єлизавета Сімонова (Старобільська МТГ); Микола Петренко (Шульгинська СТГ); Вікторія Колбіна (Щастинська МТГ); Ангеліна Григоренко (Сватівська МТГ) та Аліна Цикунцова (Рубіжанська МТГ). Саме їх наділили представницькими функціями для участі у формуванні політик, державних рішень, роботи пліч-о-пліч із місцевою владою для розвитку громад Луганщини.
Онлайн молодіжних лідерів привітав заступник Керівника Офісу Президента України Віктор Микита: «Рішення Президента України Володимира Зеленського про утворення палат регіональних молодіжних конгресів – це відповідь на виклики, з якими зіткнулася наша країна».
Із розпорядженням від 24.06.2026 № 250 «Про утворення Луганського обласного молодіжного конгресу» можна ознайомитись за посиланням:
– розпорядження;
– склад.









