Вітання начальника Коростенської РВА до Дня фермера!

Вітання начальника Коростенської РВА до Дня фермера!

З нагоди Дня фермера привітав працівників фермерських господарств району та подякував за щоденну працю, відповідальність і вагомий внесок у продовольчу безпеку держави.

Фермерство вимагає наполегливості, витримки та відданості своїй справі. Саме завдяки таким людям розвиваються сільські території, створюються робочі місця та зміцнюється економіка громад.

Навіть в умовах війни фермери продовжують засівати поля, вирощувати врожаї та забезпечувати стабільну роботу аграрного сектору.

Щиро дякую за відданість справі та любов до рідної землі. Бажаю миру, міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту та щедрих врожаїв!

 

Начальник Коростенської районної військової адміністрації

Олег Рябой

Джерело