З російського полону повернулися ще 160 наших Захисників.
Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Дякую Президентові України Володимиру Зеленському, партнерам і всім, хто доклав зусиль, аби цей обмін став можливим.
Вірю, що кожна українська родина дочекається моменту, коли всі наші люди повернуться додому.