
Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького – Петро Мавко.
Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю.
Петре, дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров'я, сили і якнайшвидшого відновлення.
Джерело