🇺🇦Двадцять друга група фахівців із Херсонщини завершила навчання з основ базової військової підготовки.
- Автор допису: Херсонська обласна військова адміністрація
Ще 20 працівників Херсонської ОВА, а також Тавричанської, Високопільської, Херсонської, Чорнобаївської, Тягинської, Великокопанівської та Генічеської громад пройшли інтенсивний курс підготовки.
Упродовж 48 годин учасники опановували теоретичні та практичні навички: підготовку до дій в екстрених ситуаціях, основи тактики, домедичну допомогу, керування безпілотниками та інші знання, необхідні для швидкого реагування й правильних дій у небезпечних умовах.
Навчання відбулося на базі Миколаївського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву під керівництвом досвідчених інструкторів із реальним бойовим досвідом.
Свідоцтва про завершення курсу слухачам вручили заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко та начальник Миколаївського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву Олег Рахмілевич.
«Дякую кожному й кожній із вас за відповідальність, мотивацію та готовність навчатися. Окрема вдячність інструкторам, які передавали свій досвід і знання, готуючи учасників до реальних викликів», – зазначив Антон Самойленко.
З початку року в межах проєкту, ініційованого начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, військовий вишкіл уже пройшли 61 фахівець і фахівчиня.








