Головне на Луганщині за добу 📌Обстрілюючи позиції українських Захисників на Луганщині

Головне на Луганщині за добу 

📌Обстрілюючи позиції українських Захисників на Луганщині

Головне на Луганщині за добу

📌Обстрілюючи позиції українських Захисників на Луганщині, ворог тричі вдарив зі ствольної артилерії та ще три рази – з автоматичних гранатометів. У п'ятьох випадках поцілив з мінометів. Також вів вогонь з реактивних систем залпового вогню. Здійснив 24 скиди з БпЛА. Намагався вразити укриття наших оборонців дев'ятьма fpv-дронами.
16 разів атакували вчора росіяни на Лиманському напрямку біля п'ятьох населених пунктів.

📌У так званій "лнр" вже давно утворився дефіцит лікарських засобів. Як у медичних закладах, так і в аптеках. Загарбники значно зменшили поставки відповідних препаратів на окуповану Луганщину. Проблемою є навіть виписати звичайний рецепт на безоплатне забезпечення ліками. Так, на Новоайдарщині жінка з інвалідністю, б'ючись об російський безлад, для вирішення питання вимушена була звернутися до силовиків. І лише за півроку змогла отримати життєво необхідні ліки.

📌Населення, що залишилося в Сіверськодонецьку, вчергове скаржиться на низьку якість показових ремонтів. У багатоповерхівці в нових районах міста загарбники лише пофарбували фасад. Несучі стіни тріскаються. Стан будинку близький до аварійного.

Джерело