Сьогодні Хмельниччина разом з усією державою відзначає 30-річчя Конституції України.
З нагоди Дня Конституції разом із представниками органів влади, місцевого самоврядування, духовенства, силових структур та громадськості вшанували пам’ять полеглих Героїв біля Стели пам'яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни.
Схилили голови перед усіма, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє України. Також поклали квіти до Меморіалу пам’яті полеглих Героїв, вшанували Героїв Небесної Сотні та В’ячеслава Чорновола.
У цей день хочу подякувати нашим воїнам, усім Силам оборони, органам влади, органам місцевого самоврядування, службам, правоохоронцям, волонтерам, медикам, освітянам, соціально відповідальному бізнесу і кожному, хто своєю працею тримає країну, допомагає людям і наближає нашу Перемогу.
Слава Україні!