✍️До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив людей із Чернігівщини

✍️До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив людей із Чернігівщини. Усі вони з різних сфер, втім, ми однаково цінуємо кожного. Дякую за роботу.

🔷Орденом «За заслуги» ІІ ступеня відзначили:
— КУХАРЯ Владислава Вікторовича — гендиректора Чернігівської міської лікарні №2,

🔷Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначили:
— ГАРУСА Сергія Володимировича — Ріпкинського селищного голову;
— ДЖУМУ Андрія Миколайовича — старшого майстра Північної зони обслуговування служби АТ «Чернігівобленерго».

🔹Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили:
— КОНОПАЦЬКУ-ПЛЄХОВУ Ольгу Миколаївну — продюсера Філії «Чернігівська регіональна дирекція» АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Також нашим людям із Чернігівщини присвоєні почесні звання.

🔸 «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»
— ШАДРІНІЙ Ользі Володимирівні — артистці академічного симфонічного оркестру Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм».

🔸 «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»
— ЗАСЕНКО Катерині Миколаївні — завідувачці відділення Чернігівського медичний центр сучасної онкології;
— ФАНТІ Михайлу Васильовичу — медичному директорові Срібнянської центральної лікарні.

Вітаю наших людей.

Джерело