Працівники Енергоатома долучилися до заходу з нагоди Дня українського політв’язня
Працівники Енергоатома долучилися до заходу з нагоди Дня українського політв’язня 12 січня працівники АТ «НАЕК «Енергоатом» взяли участь у публічному заході «День українського політвʼязня: памʼять і дія», що відбувся у Мистецькому арсеналі в межах виставки «Василь Стус. Поки ми тут, усе буде гаразд». Подія, приурочена до річниці масових арештів українських дисидентів 1972 року, стала нагодою…
Докладно...