🔵🔵🔵 Відбулось засідання штабу з добудови 3-го енергоблока Хмельницької АЕС

🔵🔵🔵 Відбулось засідання штабу з добудови 3-го енергоблока Хмельницької АЕС

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін разом з генеральним директором ВП «Хмельницька АЕС» Андрієм Козюрою проконтролювали перебіг проєктних та ремонтно-відновлювальних робіт енергоблока №3 Хмельницької АЕС.

Будівництво нових енергоблоків є важливою частиною Енергетичної стратегії України до 2050 року, адже досягти поставлених цілей можливо, зокрема, й завдяки розвитку сучасної та безпечної атомної генерації.

Після інспектування перебігу будівництва, Петро Котін провів засідання штабу з добудови енергоблока та наголосив: «Ми маємо працювати сьогодні на повну силу, адже розбудова атомної галузі – це наша енергетична незалежність і безпека. Вторгнення росії змусило весь світ зрозуміти, наскільки важливим є сьогодні енергетичний фронт».

Серед іншого, було проінспектовано хід робіт на майданчику щодо облаштування під’їздів з твердим покриттям до пожежних гідрантів. Силами атомників Запорізької АЕС, які вимушені були покинути станцію через окупацію, виконуються відновлювані роботи наявних будівельних конструкцій енергоблока.

«Частина наших атомників, які до вторгнення працювали на ЗАЕС, зараз перебувають тут і вкладають свої сили у побудову нового енергоблока. Адже цей процес можливий лише за наявності кваліфікованих кадрів, яких у нас, на щастя, вистачає», – сказав президент Компанії та додав, що Енергоатом і надалі робитиме все належне, аби атомна галузь в Україні розвивалась.

#новини_компанії #ХАЕС

| EA

🔵🔵🔵 Відбулось засідання штабу з добудови 3-го енергоблока Хмельницької АЕС
Енергоатом 🇺🇦 – Telegram
🔵🔵🔵 Відбулось засідання штабу з добудови 3-го енергоблока Хмельницької АЕС Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін разом з генеральним директором ВП «Хмельницька АЕС» Андрієм Козюрою проконтролювали перебіг проєктних та ремонтно-відновлювальних робіт…

Джерело