![Сила, незламність, відвага. Усе це про наших доблесних морських піхотинців. Сила, незламність, відвага. Усе це про наших доблесних морських піхотинців.](/wp-content/uploads/2023/05/dba9d324ede1711dd14de0c2c670b184.jpg)
Сила, незламність, відвага. Усе це про наших доблесних морських піхотинців.
Сьогодні ми вітаємо українських морпіхів з професійним святом.
Дякуємо за щоденну працю. Значущість якої ми особливо відчули в час війни. Морські піхотинці брали участь у звільненні Херсонщини. І продовжують визволяти наші землі.
Ми пишаємося своїм військом, його відданістю народові й присязі. Ви робите неможливе. Весь світ захоплюється вашим професіоналізмом і рівняється на вас.
Зичимо піхотинцям скорішої перемоги та повернення до мирної служби.
Морська піхота України — вірні завжди✊🇺🇦
Джерело