Дбати про своє ментальне здоровʼя – це вимога часу, у якому живемо. Це внутрішній ресурс

Дбати про своє ментальне здоровʼя – це вимога часу, у якому живемо. Це внутрішній ресурс, щоб жити життя, не втрачати власну опору та ставати опорою для інших.

Дякую Першій леді України за постійну роботу у цьому напрямі в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я. Дякую, що «Ти як?» щодня звучить в Україні з турботою.

Згуртувавши експертів, ми на Львівщині створили можливості, щоб люди могли пережити досвід з більшою увагою до свого ментального здоровʼя.

✔️У кожному районі Львівської області функціонують офіси Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА. Це місця, де психологи та інші фахівці безкоштовно надають весь спектр необхідних послуг. Від початку року у таких офісах психологічну допомогу отримали близько 30 тисяч осіб. Координаційні офіси працюють в погодженні з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Координаційним центром психічного здоровʼя КМУ, а роботу синхронізують зі стратегією проєкту «Ти як?».

📍Якщо ви потребуєте психологічної допомоги, телефонуйте за номером 112 або дізнавайтесь деталі за посиланням.

✔️Щоб робота в питанні ментального здоровʼя була злагодженою та системною, ми напрацювали Комплексну програму охорони психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області на 2023-2026 роки. Особливу увагу присвятили заходам для підтримання ментального здоровʼя в закладах освіти, охорони здоровʼя та соцзахисту.

Сьогодні світова спільнота відзначає День ментального здоровʼя. Дорогі жителі Львівщини, присвятіть час своєму психічному здоровʼю, бо без нього і фізичного не буде. Бережіть себе. З увагою до себе та одне до одного здолаємо всі випробування.

Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)

Джерело