Валерій Ємбаков: Україна в нас одна, і захищати її треба всім разом
Бригадний генерал Валерій Ємбаков очолює Луганський військовий ліцей, який йому двічі довелось релоковувати: у 2014-му – з Луганська у Кремінну, а в 2022-му – на Київщину.
А перед тим як відновилось навчання в Березані, начальник ліцею встиг повоювати, спочатку захищаючи, а потім – звільняючи Броварський район. На початку березня 2022-го його призначили командуючим Броварського сектору оборони.
Детально про перші дні повномасштабного вторгнення рф і оборону Київщини він розповів кореспонденту "Укрінформу"