ЗНИЩЕНА КОЛОНА ОРКІВ, В РОСІЇ ГОРЯТЬ ЗАВОДИ, ДРОНИ СТАЮТЬ ПОТУЖНІШІ: стрім із прифронтового міста

Дві потужні пожежі на російських заводах. На одному з найбільших оборонних заводів «Уралмаш» у Єкатєрінбурзі горів цех, сильний вогонь та клуби диму були сьогодні і на заводі «Електроізоліт» у підмосковʼї.

25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада відбила потужний штурм біля села Тоненьке на Авдіївському напрямку. На штурм 30 березня ворог кинув 36 танків та 12 бойових машин піхоти – втратив 12 танків та 8 бмп.

Оператори підрозділу «Жах з небес» 123-ї ОБрТрО, показали свої оновлені потужні дрони які підривають окупантів на лівобережжі Дніпра на Херсонщині.

Кіберфахівці Служби безпеки України затримали ще одну агентку російської розвідки, яка коригувала ракетно-дронові удари по Харкову.

Ці та інші теми обговорюють наші ведучі – молодший лейтенант Сергій Ліпко та старший лейтенант Артем Голуб.

Кілька слів про нашу команду – вона складається із кадрових військових, добровольців і мобілізованих, які воюють із перших днів війни на різних напрямках і в різних підрозділах. Більшість із нас має бойовий досвід. До російського вторгнення ми працювали режисерами, операторами, ведучими, редакторами. Тепер ми поєднуємо військову службу із роботою за медійним фахом.

Ми постійно перебуваємо на лінії зіткнення. Студія каналу, з якої відбуваються стріми, також неподалік фронту.

Підписуйтеся на соцмережі Армія TV:

🔷 Telegram https://t.me/army_tv

🔷 Facebook https://www.facebook.com/armytv.ua/

🔷 Instagram https://www.instagram.com/army_tv_ua/

🔷TikTok https://www.tiktok.com/@army_tv_ua?_t=8hs6OeKr2MH

🔷X (Twitter): https://twitter.com/army_tv_ua

Джерело