Ярослав Коминський повідомив про важливе для мешканців Яворівського району за добу.

Ярослав Коминський повідомив про важливе для мешканців Яворівського району за добу.

769-й день війни. Про важливе для мешканців Яворівського району за добу.

Черговий випадок сказу трапився в Яворівській громаді. Цього разу у селі Липовець від сказу помер домашній собака, який два місяці тому контактував із лисицею. Рішенням районної протиепізоотичної комісії Яворівської РДА впроваджуються карантинні заходи у Липовці та прилеглих до нього територіях (радіусом 5 км) терміном на 60 днів. Проводяться дезінфекційні заходи, подвірні візити з метою визначення кола осіб, які могли зазнати ризику інфікування. Також триває проведення позапланових щеплень домашніх тварин проти сказу.

Знову випадок пожежі сухої трави у с. Арламівська Воля та с.Лісопотік та сміття на відкритій території  м. Яворів, с. Страдч.

7521 особа зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.

Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.

На Львівщині успішно завершився ІІ етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Загалом у Львівській області зареєструвалося 2875 спортивних команд. А це понад 37 тисяч школярів: http://surl.li/sdmih.

Завдяки ГО Стронг Лайф наші оборонці з 24 ОМБр імені короля Данила отримали 20 генераторів. Із них 18 потужністю 2,5 кВт, які зручно транспортувати, а також два більші – на 5 кВт, з автозапуском. Пристрої допоможуть їм забезпечити стабільне живлення для виконання найважливіших справ на передовій: http://surl.li/sdzbl.

Понад три тисячі людей повернулися з полону завдяки співпраці Західного регіонального центру Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Про підсумки роботи Центру за рік розповів очільник Львівщини Максим Козицький: http://surl.li/sdzas.

При Міністерстві соціальної політики України відкрили Національний офіс дітей та молоді “ДійМо”. Принципами діяльності “ДІйМО” є: “рівний рівному”; почути та діяти; допомагати допомагаючи. “ДІйМО” прагне: бути голосом дітей та молоді для держави та суспільства, брати участь у формуванні та реалізації дитячої та молодіжної політики, створити спільноту навколо інтересів дітей та розвивати культуру наставництва в Україні, формувати спроможність дітей та молоді реалізовувати свої права та відстоювати їх, приймати рішення, самореалізовуватися. Анкета на долучення до “ДІйМО”: https://forms.gle/JcV2YPVZoj38sot58.

49 тисяч гривень на дрони для ЗСУ зібрали під час благодійного дійства у Новояворівську діти громади, які вкотре обʼєдналися, щоб підтримати дух наших Захисників. Зібрані кошти будуть передані у БФ «Яворівщина» для придбання дронів для ЗСУ: http://surl.li/sdmnw.

Разом переможемо!

Джерело