Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 1 квітня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 1 квітня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Білу Криницю, Борозенське, Любимівку, Херсон, Чорнобаївку, Білозерку та Зеленівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 65 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 11 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 47 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 240 770,3 гектарів територій, з них 211 765,1 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 163,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 10 жителів, з них – 2 маломобільні людини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 465 продуктових наборів, 2350 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 13870 літрів питної води. Також людям передали 60 ремонтних комплектів та 10 ОСБ – листів.

Працюємо далі!

Джерело