СНАЙПЕРИ: про знищення окупантів, як маскуватися від ворога та чи важко стати снайпером НГУ

Снайпери 4 бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж» мають великий досвід зі знищення російських окупантів. Наразі вони воюють на Бахмутському напрямку.

Молодший лейтенант Сергій Ліпко поспілкувався із снайпером з позивним Удав, який розповів про те, як бути снайпером, які вони виконують задачі та чому це одна із найбільш творчих професій у армії.

У цьому сюжеті ви також побачите тренування українських снайперів, дізнаєтеся, яку зброю вони використовують для стрільби та як долучитися до бригади Національної гвардії України «Рубіж», щоб разом із героями цього сюжету знищувати російських окупантів.

ЗБІР ДЛЯ РОЗВІДКИ БРИГАДИ НГУ «РУБІЖ»

🎯Ціль: 2 000 000.00 ₴

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/AABbFEHC9d

💳Номер картки банки

5375 4112 1606 4936

Кілька слів про команду Армія TV – вона складається із кадрових військових, добровольців і мобілізованих, які служать у Силах оборони із перших днів повномасштабного вторгнення на різних напрямках і в різних підрозділах. Більшість із нас має бойовий досвід. До російського вторгнення ми працювали режисерами, операторами, ведучими, редакторами. Тепер ми поєднуємо військову службу із роботою за медійним фахом.

Ми постійно перебуваємо на лінії зіткнення. Студія каналу, з якої відбуваються стріми, також неподалік фронту.

Підписуйтеся на соцмережі Армія TV:

🔷 Telegram https://t.me/army_tv

🔷 Facebook https://www.facebook.com/armytv.ua/

🔷 Instagram https://www.instagram.com/army_tv_ua/

🔷TikTok https://www.tiktok.com/@army_tv_ua?_t=8hs6OeKr2MH

🔷X (Twitter): https://twitter.com/army_tv_ua

Джерело